Adwokat Wojciech Wrzecionkowski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, wówczas był członkiem – założycielem Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Adwokat Wrezcionkowski od maja 2007 r. pełni funkcję Konsula Honorowego Republiki Federalnej Niemiec na okręg warmińsko-mazurski.

Adwokat
Wojciech Wrzecionkowski

Skontaktuj się z Adwokatem Wojciechem Wrzecionkowskim

Można szybko skontaktować się z adwokatem wysyłając wiadomość korzystając z formularza znajdującego się na naszej stronie.

Kancelaria Adwokacka
Wojciech Wrzecionkowski
ul. Warmińska 14/20, II p.
10-545 Olsztyn

tel./fax: +48 89 527 70 90
tel. prywatny:
+48 89 524 21 65
tel. kom.: 
+48 502 508 127
e-mail: w.wrzecionkowski [at] adwokatolsztyn.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Klonowski, Kancelaria Adwokacka Wrzecionkowski z siedzibą w Olsztynie,
Warmińska 14/20, 10-545 Olsztyn.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zwarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych

    O nas

    Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu kompleksowej i w pełni profesjonalnej pomocy prawnej. Rozumiejąc jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa prawnego oraz profesjonalna pomoc adwokatów zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszych Kancelarii.