Adwokat
Jacek Klonowski

Adwokat Jacek Klonowski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-84 był aplikantem sądowym, a potem przez krótki okres czasu asesorem w Sądzie Rejonowym w Olsztynie (orzekał w sprawach karnych). Od 1986 r. wykonuje zawód adwokata, początkowo w Zespole Adwokackim w Szczytnie, a od 1990 r. w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Olsztynie.

Specjalizuje się w sprawach karnych. Zajmuje się także prawem rodzinnym (zwłaszcza rozwodami), oraz niektórymi sprawami z zakresu prawa cywilnego. Z zamiłowaniem uprawia sport.

Skontaktuj się z Adwokatem Jackiem Klonowskim

Można szybko skontaktować się z adwokatem wysyłając wiadomość korzystając z formularza znajdującego się na naszej stronie.

Kancelaria Adwokacka
Jacek Klonowski
ul. Warmińska 14/20, II p.
10-545 Olsztyn

tel./fax: +48 89 527 70 90
tel. kom.: +48 501 510 247
e-mail: j.klonowski [at] adwokatolsztyn.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Klonowski, Kancelaria Adwokacka Wrzecionkowski z siedzibą w Olsztynie,
Warmińska 14/20, 10-545 Olsztyn.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zwarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych

    O nas

    Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu kompleksowej i w pełni profesjonalnej pomocy prawnej. Rozumiejąc jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa prawnego oraz profesjonalna pomoc adwokatów zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszych Kancelarii.