Niedziela, 16 Czerwca 2019

Personalia

Kim jesteśmy

Jacek Klonowski

adwokat

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-84 był aplikantem sądowym, a potem przez krótki okres czasu asesorem w Sądzie Rejonowym w Olsztynie (orzekał w sprawach karnych). Od 1986 r. wykonuje zawód adwokata, początkowo w Zespole Adwokackim w Szczytnie, a od 1990 r. w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Olsztynie.
Specjalizuje się w sprawach karnych. Zajmuje się także prawem rodzinnym (zwłaszcza rozwodami), oraz niektórymi sprawami z zakresu prawa cywilnego.
Z zamiłowaniem uprawia sport.

 

 

Wojciech Wrzecionkowski

adwokat

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, wówczas był członkiem – założycielem Niezależnego Zrzeszenia Studentów. W latach 1986 – 89 skończył aplikację radcowską z wynikiem bardzo dobrym, a następnie w latach 89 – 92 ukończył aplikację adwokacką z wynikiem dobrym. Od 1992 roku wykonuje zawód adwokata, najpierw w zespole Adwokackim w Biskupcu, a następnie w Kancelarii Adwokackiej w Olsztynie. Jest członkiem i prezesem Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego w Olsztynie oraz członkiem – założycielem Rotary Club w Olsztynie. W latach 1994 – 95 był prezydentem Klubu Rotary. Zna biegle język angielski, natomiast język niemiecki zna w stopniu średniozaawansowanym. W roku 2001 został odznaczony przez Ministra Kultury za organizowanie, tworzenie i rozpowszechnianie niezależnych wydawnictw w latach 80 – tych.
Adwokat Wrezcionkowski od maja 2007 r. pełni funkcję Konsula Honorowego Republiki Federalnej Niemiec na okręg warmińsko- mazurski.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009. Projekt i wykonanie Artneo.pl